Wydarzenia

Projekt „Dyfuzja Wiedzy” w ramach Akademii Bentley Advancing Infrastructure
W listopadzie 2017 podpisaliśmy z Gorzowskim Ośrodkiem Technologicznym umowę o współpracy w wykorzystaniu technologii skaningu laserowego.
Obwodnica Koszalina i Sianowa na S-6 wraz z odcinkiem S-11 przebiegać będzie w całości po nowym śladzie i bez wykorzystania istniejącego układu drogowego
W sobotę 26 lutego 2011 roku odbył się XXVI Memoriał im. Aleksandra Frączka w Brydżu Sportowym, zorganizowany przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich w Gorzowie Wlkp., z honorowym patronatem Prezydenta Miasta.
W dniu 27 luty 2010r. odbył się kolejny, jubileuszowy turniej
Dnia 28 lutego 2009 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gorzów Wielkopolski odbył się XXIV Memoriał im. inż. Aleksandra Frączka w Brydżu Sportowym.

logo geodetaW ramach Projektu „Nowe rozwiązania w pomiarach geodezyjnych w branży kolejowej i drogowej” dofinansowanego przez LRPO w dniach 5-9 lipca 2013 w siedzibie firmy GEODETA Sp. z o.o. odbyło się zoorganizowane i prowadzone przez Firmę Amberg szkolenie.

XVIITradycyjnie, jak co roku w dniu  25 lutego w sali sesyjnej Urzędu Miasta odbył się XXVII Memoriał im. inż. Aleksandra Frączka w Brydżu Sportowym o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Gorzowa.

targi2 W dniach 11.10 - 14.10.2011  w Gdańsku miała miejsce 9 edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2011

Strona 1 z 2